Pokémon game
Pokémon game
Pokémon game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréninkové místo - louka

Goto down 
+4
Admin1
Layla
Yvain
Admin
8 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptyThu Feb 07, 2013 1:41 pm

Tréninkové místo - louka Louka10


Naposledy upravil Admin dne Sun Feb 10, 2013 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com
Yvain
Trenér
Yvain


Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 10, 2013 11:25 am

Přišla na louku. Vytáhla pokébally. "Tak pojďte ven!" vyhodila je do vzduchu a před ní se objevil Vulpix a Eevee. Klekla si k nim. "Dáve si trochu tréninku, co vi na to?" usmála se.
"Vulpix!" řekl Vulpix.
"Eevee," přikývla.
"Tak oba hbitý útok!" Oba se rozestavěli proti sobě. Nachystali se a rozeběhli se proti sobě. Každý svojí nejrychlejší rychlostí. Nepravidelně střídali svá místa, aby na ně nebylo jednoduché zaútočit. Pak narazili hlavami o sebe. Nebylo to až tak moc rychlé, jak by si Yvein přála. Tak rozhodla: "Dneska budete cvičit hbitý útok," nařídila jim mile. Nechtěla, aby se její pokémoni řadili mezi slabší. Pár modřin schytat museli.
Vulpix a Eevee pořád dokolečka utíkali a naráželi do sebe.
Yvein to všechno sledovala. Bylo jí líto, že je musí nechat cvičit mezi sebou, ale nějak zesílit museli.
Po několika minutách už byli vyčerpaní. "Stačí!" zakřičela. "Dejte si na chvíli pauzu. Trénovali jste dost tvrdě! Zítra budeme pokračovat."
Posadila se na zem a své pokémony nechala volně pobíhat a odpočívat.
Návrat nahoru Goto down
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptyTue Feb 12, 2013 3:04 pm

Na louce jsem vybrala místo, kde bylo hodně kamenů. Vytáhla jsem pokébal, ve kterém byl Charmander. "Pojď ven Charmandere." Charmander vyšek z pokébalu. "Dáme si spolu malý tréning." oznámila jsem mu. "Charmander." řekl nadšeně a přikývl. Čekal na první příkaz. Vytáhla jsem pokédex a koukla jsem se jaké útoky ovládá. "Použij škrábavý útok na ten kámen." nařídila jsem mu. Rozběhl se na ni. Bohužel se mu nepodařilo ten kámen rozbít. "Ještě jednou." Opakoval to ještě asi tak 2x než se mu ten kámen konečně podařilo rozbít. "Neustále opužívej škrábavé útoky na ty kameny." Tak jsme trénovali ještě další 2 hodiny. Potom jsme pojedli a pořádně odpočinuli.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptyThu Feb 14, 2013 5:45 pm

Yyvain: Charmander a Eevee plus 3lv.
Layla: Charmander plus 5lv.
Návrat nahoru Goto down
Yvain
Trenér
Yvain


Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySat Feb 16, 2013 6:11 pm

Všimla si, že opodál někdo trénuje. Vyrazila k tomu místu. Eevee a Vulpix šeli za ní. Uviděli dívčinu a jejího pokémona Charmandera. "Ahoj!" zakřičela na ni.
Návrat nahoru Goto down
Neklan
Trenér
Neklan


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 07. 02. 13
Age : 24
Location : -

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySat Feb 16, 2013 6:27 pm

Mightyeno, leť!
Mightyena vyskočí z PokéBallu.
Ahoj Mightyeno, je čas na trénink. Jsi připravený.
Mightyena kývne.
Mightyeno použij KOUSAVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
A VRČIVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Skvělé Mightyeno!
Teď použij ŽELEZNÝ OCAS !!! (Zásah)
A zkus použíit STÍNOVOU KOULY !!! (Zásah)
Nádhera Mightyeno!
Mightyena je potěšený.
Teď použij TEMNÝ PULS !!! (Zásah)
A teď zkusíme ten nový útok který jsem tě učil.
Mightyeno použij OCASOVÝ ÚTOK !!! (Minul)
Nevadí, zkus znovu použít OCASOVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
A znovu OCASOVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
a naposledy OCASOVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Super Mightyeno!
Pro dnešek stačí.
Odpočiň si.
Vrať se do PokéBallu.
Smile

Smile
Návrat nahoru Goto down
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySat Feb 16, 2013 7:16 pm

Otočila jsem se za hlasem. "Čau." odpověděla jsem. "Ty jsi taky trenérka pokémonů?" zeptala jsem se, když jsem viděla její pokémony. "Ti jsou ták roztomilý." rozplývala se nad nimi.
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 17, 2013 11:25 am

Caterpie poď von! Dnes si iba precvičíme útoky!
Caterpie náraz.Skus sa do toho oprieť zo všetkých sil.Tak ešte Náraz!!. No tak, veď ti to tak pekne šlo.Znova náraz! Dobre.
Teraz zmeníme útok.Co potrebné Hmyzie Bzuk?? Ten by ti mohol ísť nie? Tak hmyzie Bzuk!. No tak, mohlo to byť Nelso! Hmyzie Bzuk! Si šikovný, ale stále to zkoušet.Hmyzí bzuk.skvěle.To by bolo kedy by si to nezvládol pořádně.Teď ideme na vláknitý útok.!
Poriadne sa do neho opři.Jo presne takto, ale neodkladaj znova vláknový útok!. Super ide ti to.Teď zo sústreď na vláknový útok.Teď.Bezva.Můžeš sa vrátiť
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 17, 2013 12:09 pm

Caterpie plus 1lv
Návrat nahoru Goto down
Yvain
Trenér
Yvain


Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 17, 2013 3:43 pm

"To si piš!" řekla víc nahlas než chtěla. Přišla k Layle. "Jsmenuji se Yvain a tohle je Vulpix a Eevee," představila své pokémony. "Hodlám se stát mistriní pokémonů! A proto trénuji, abych se zůčastnila turnaje."
Návrat nahoru Goto down
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 17, 2013 4:04 pm

"Těší mě. Já jsem Layla. A tohle," ukázala na svého pokémona "je Charmander. Taky bych si měla chytit další pokémony." zamyslela jsem se. "Co ty na to?" zeptala jsem se svého pokémona. "Charmander" souhlasil se mnou.
Návrat nahoru Goto down
Yvain
Trenér
Yvain


Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 17, 2013 4:08 pm

"Tak to hodně štěstí!" Vytáhla pokébally. Své pokémony do nich schovala. "Snad se ještě uvidíme. Tak se zatím měj," usmála se na ni a odešla chytat pokémony.
Návrat nahoru Goto down
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Feb 17, 2013 4:22 pm

"Tak se měj a příště dáme zápas." ještě ji zamávala. Otočila jsem se na svého pokémona. "Pojď půjdem nějakého pokémona chytit." Vytáhla jsem pokéball a schovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Chilli
Trenér
Chilli


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 02. 13
Age : 24

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySat Feb 23, 2013 4:14 pm

Monferno pojd ven!
A udělej Ohnivé kolo!
seš skvělej. udělej Plamenomet!
udělej Hrabavý útok! vyskoč a udělej do té díry Plamenomet!
udělej na ten kámen Kousnutí! idelej Ohnivý slib!
a udělej Ohnový polib!
seš dobrej Monferno!
a udělej na kámen Ohnivý úder! a Ohnivý výpad!
Monferno naučíme se Mega ránu!
Monferno udělej na ten kámen Mega ránu!
ještě ti to moc nejde! a uděláme to ještě jednou ještě jednou Mega ránu!
už ti to jde! udělej ještě jednou Mega ránu!
Monferno vrať se, seš dobrej
Návrat nahoru Goto down
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptyWed Mar 06, 2013 8:37 pm

Přišla jsem na louku. Vypustila jsem oba své pokémony. "Caterpie teď budu trénovat s tebou a Charmander nám pomůže." usmála jsem se na ni. "Charmander." s radostí přikývl. "Vyzkoušíme si jakou máš mušku." pokračovala jsem na Caterpie. "Caterpie." přikývla. "Charmandere ty jdi dál a budeš nám dělat cíl. Budeš se snažit uniknout." oba se přichystali na zápas. "Tak Caterpie použij vláknový útok." začala jsem útok. Charmander se vyhýbal. "A znovu a znovu." Po delší době konečně mířila dokonale. "Dáme si pauzu a pak budem pokračovat dále." posadili jsme se a já vytáhla pokémonní jídlo. S chutí se do toho pustili. Já taky pojedla.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptyWed Mar 13, 2013 1:11 pm

Charmander - plus 2 levely
Caterpie - plus 4 levely
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptyTue Mar 19, 2013 4:57 pm

PO dlouhém odpočinku a vydatném jídle jsem schovala svoje pokémony a vydala se trénovat někam jinam.
Návrat nahoru Goto down
matesia50




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 01. 04. 13

Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka EmptySun Apr 07, 2013 12:58 pm

Tak jo zubate pojď ven!Takže musíme začít trénovat.Použíj na támhle ten kámen křídlový útok.
Kámen se nerozbil.Ještě jednou!Opět se kámen nerozbil.Používej dál křídlový útok a až budeme vytrénovaní půjdeme chytit nějakého pokémona.Po asi osmé ráně se kámen roztříštil na malé kousíčky výborně zubate!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové místo - louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka   Tréninkové místo - louka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové místo - louka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréninkové místo - louka a hory
» Tréninkové místo - les
» Tréninkové místo - jezero
» Tréninkové místo - řeka
» Tréninkové místo - cesta

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokémon game :: Pokémon game :: Indigová liga :: Tréninkové místa-
Přejdi na: