Pokémon game
Pokémon game
Pokémon game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréninkové místo - louka a hory

Goto down 
+3
Admin2
Mia eldorado
Admin
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyThu Feb 07, 2013 1:41 pm

Tréninkové místo - louka a hory Cesta410


Naposledy upravil Admin dne Sun Feb 10, 2013 8:31 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 08, 2013 3:50 pm

Prinplupe pojď ven.(Prinplup nedočkavě vyskočí ven z pokeballu)ahojky holka,jakpak se máme?Doufám že dobře(vypadá to že ano).Tak dneska procvičíme vodní puls a vodní trysku a možná ještě nějaký útok.Tak jdem na to ne?Tak vodní puls!!(bezva nezapomněla to,bylo to úžasný sice to ještě nemá pořádnou sílu ale to vyladíme)Pěkný ale zkus se do toho víc opřít,ať to má co největší sílu.tentokrát zaútočíš na támhle ten strom.Tak vodní puls na strom.(páni,ze stromu zmizela kůra a je v něm díra asi 5cm hluboká)Dobrý,myslela jsem že to bude horší.Jsi šikovná ale ještě vodní puls na to samí místo.(úžasný trefila se na stejné místi jako před tím a ve stromě je díra už asi 11cm a ještě 10cm a bude díra skrz na skrz)Jde to Prinplupe,teď se pořádně opři a proraz úplně tu díru věřím že to dokážeš.Vodní puls(jupíí ona to dokázala,prorazila díru,běžím k ní obejmu jí)zlatíčko ty jsi to dokázala.Jsi šikovná ani nevíš jakou mám radost.Tady máš něco za odměnu(hodím jí to rukou jablko)Až ho sníš a odpočineš si tak dem na vodní trysku a pak nakonec si zkusíme vodní pumpu(po 15min.).Tak co jsi připravena? Tak vodní trysku(jo dobrý jen ten odraz musíme vypilovat)Pěkný čisto jen ten odraz musíme nějak zlepšit.Víš co koupila jsem si basketbaloví míč,tak si s ním za driblujeme a pokud najdem nějaký koš nebo něco do čeho by jsi mohla ten míč hodit.Tak tady máme míč,teď najít nějakou betonovou cestu,hřiště.(prochází a hledáme vhodné místo,když náhle čista začne ukazovat ve směru kde asi našla hřiště jak sem jí pochopila)Vážně ty jsi našla hřiště no skvělí.Tak teď ti ukážu jak na to,dribluje se(pustím míč z ruky a čekám až se odrazí od země a rukou ho zas pošlu dolů,takhle to opakuju několikrát)Tak co vidělas?Tady máš míč a zkus to(Prinplupovi to po začátku moc nešlo ale pak přišel na ten správný styl jak na to)Bezva a teď s tím utíkej a dribluj,já se ti pokusím převzít míč,když se mi to povede tak ty se zase budeš ho získat ano?(vypadá to že chápe)Dobře tak jdem na to.(dribluje a utíká ale já za chvíli jí ho vezmu,hele stejným způsobem mi ho taky vzala,pochopila to bezva)Jo přesně tak.tak pojď zahrajem si na 10 minut.(po 10 minutách).To by stačilo.Musíme ještě vyladit vodní trysku,hoď mi ten míč.Dám ho do tašky(neochotně mi dává míč asi jí to bavilo)já vím bylo to zábavné,třeba příště si zas zahrajem.tak vodní tryska(jo odrazila se zkvěle bez potíží vypadalo to dobře)Jo dobře holka šlo ti to.A teď je čas na Codní pumpu.Tak vodní pumpa!!(pěkný,je jako dřív,silná a prunká)Dobře Prinplupe,jsi šikovný.teď ti něco oznámím(páni vypadá napjatě asi čeká zly správy)Tak musíme se pořádně natrénovat útoky ,jelikož se hodlám jít vyzvat Misty na souboj a doufám,že vyhrajeme,ale musíme na to natrénovat.Prozatím se vrať do pkeballu.
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 08, 2013 4:43 pm

Dragonaire a Axew pojďte ven!Dneska se pokusíme doučit útoky,které jsem vás učila minulí trénink.Dragonaire u tebe to bude skrytá síla a u axew kousavý útok.První bude Dragonair,tak skrytou sílu(dračí typ se soustředí a před ní vzniká jedna kulička,která má namířeno rovnou do potoku,kde následně voda vystříkne do vzduchu a zmáčí mě)Tak jako dobrý,až na to promáčení,máš to dobrý,že jsi to neudělala schválně.(dračí typ souhlasí se mnou že to byla nehoda jen axew s toho má nehoráznou prču)Jen se nesměj ty mi za chvíli taky předvedeš co ses naučil.(axewůovi sklapne a spíš začne povzbuzovat svou kamarádku)tak je to dobře.Dragonaire znova skrytá síla.)vznikají před dní dvě zlatavé kouličky,které o sebe škrtnou a vybouchnou před ní.Což jí odhodí do potoka)si ok?nestalo se ti něco?(dragonair říká že ne,jen je pouze zmáčej jako já)Tak jo běž si odpočinout a teď jsi na ředě ta axew.(axew poslušně kývne)Tak kousavý útok(bezva jen ten stisk by mohl být silnější)Možná by bylo lepší aby jsme zas trénovali přes kousání větve.(porozhlídnu se okolo a vidím nízký strom s větví asi 1 metr od země)Vidíš támhle ten stromek s větví tak na něj použiješ kousaví útok(pouze kývne)Tak do toho(axew se rozeběhne vyskočí a použije kousavý útok,sotva se do větve pořádně zakousne,tak se ulomí a axew letí přímo do potoka)Takže všichni se musíme namočit(zasměju se té ironii)jsi v pořádku??(kývne že jo když vylézá z potoku)To je dobře.kapku jsem to stou větví nevymyslela.Dradonaire pojď zvovu zkusiit skrytou sílu a ty Axew běž se chvíli slunit aby jsi kapku uschnul.(bez promlému se prohodí)Dragonaire skrytá síla a pořádně se do toho opři!(soustředí se a má před sebou čtyři kouličky které perfektně ovládá)Dobře,jsi šikovná teď se drž a pokud se snima točit do kruhu o kolo sebe až si myslíš že to nezvládneš .Tak do toho!(jop skvěle daří se jí to kuličky okolo ní začali rotovat kolem ní byla to úžasná podívaná)Dobře to stačí pust je(kouličky odletí do potoka)teď ještě jednou skrytou sílu a snaž se mít co nejvíce kouliček(poslechne a na skrytou sílu ji vyjde neuvěřitelných deset kouliček)Skvěle můžeš je pustit.Tak jo už se vrať do pokeballu a odpočívej(Dragonair zmizí zpátky do svého pokeballu)Axew teď pojď ty.kousavý útok(otevře talmu a pořádně skousne)Jo skvělí takhle to má být,asi ti ta koupel pomohla.Tak ještě to 5x zopakuj (daří se mu to skvěle a za 2 minuty má hotovo)Skvěle tak se taky můžeš vrátit do pokeballu
Návrat nahoru Goto down
Admin2




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 08, 2013 7:35 pm

[b]utoky sou doučene a plus 3lv
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySat Feb 09, 2013 3:23 pm

Holčina s hnědými vlasy a s červeným šátkem přes hlavu si bez nějakého spěchu sedí pod stromem.Přemýšlí zda tu má ještě pár dnů zůstat a trénovat se svými pokemony.Sice se těší až vyzve Misty,ale nechce podcenit přípravu na souboj.Spěchat se nikdy nevyplatí.Má rozhodnuto ještě tu pár dnů zůstane maximálně popojde a další trénovací stanoviště,ale to je vše.Teď se bude pouze soustředit na své pokemony.Když se ji podařil odchyt grovwitheho,tak má plný počet pokemonů.Konečně Very Happy .
Pojď ven Growlithe(z pokeballu vyskočí ohniví typ)Ahojky kamaráde,jsem tvá nová trenérka Mia. Doufám, že si budem rozumět.Dneska bych tě ráda naučila nový útok,který se jmenuje kouřová clona.(obrázek mu začnu ukazovat na tabletu,který jsem před chvílí vytáhla z kabely,kterou mám přehozenou přes rameno kouřová clon )
Tady to vidíš.dá se říct že se to dost podobá plamenometu ale liší se to tím že vypustíš z pusy kouř.Tak jo prostě dělej to co když děláš při plamenometu ale musíš soustředit na kouř.Tak jo zkusíme to jo.Tak kouřová clona(všechno vypadalo tak nadějně že by to mohlo vyjít ale nevyšlo z úst mu vyšlehl plamenomet)Ou to nevadí,ale vypadalo to nadějně,to nevadí.Zkus to znova a soustřeď se na dým,kouř.Kouřovou clonu!(growlithe se soustředí pořádný nádech a,náhle se zakuckal ale z pusy vykuckal obláčky kouře.Kterým se začíná dusit.Rychle k němu přibíhám a začínám ho lehce bušit do zad)Je ti Ok?(growlithe přestává kuckat a kývne,že mu je OK)Fajn to jsem si oddechla ale jinak super.Všiml sis toho, vykuckal jsi dým,no není to super?Na napij se(z kabelky vytahuji láhev s čistou vodou a házím to growlithe,on ji bez problémů chytá a vypije mi ji úplně celou)chjo měla jsem ti říct ať na nevypiješ hned.No to je jedno.Znova kouřová clona(growlithe se nadýchne a vypustí z pusy malý slabý kouř)Super,teď ti to úžasně vyšlo.Bezva .Zkus to znova kouřová clona(tentokrát byl dým mnohem mohutnější větší)‘Jo a teď ti něco řeknu,kouřová clona je velmi výbušná a vede elektrický proud.Je to dobrá obrana ale taky velmi nebezpečná,pokud soupeř neví co se sní dá dělat.Výbuch clony docílíme tak že na ní použiješ uhlíky,je to ten nejlepší předmět zapálení.Plamenomet se na to moc nehodí jelikož nedocílíme té reakce.Tak jo znova kouřová clona!(silák se soustředí a udělá ohromnou clonu)Bezva teď se za nejdál od ní vzdal a použij uhlíky!(kouřová clona vybouchla,docela síla)
Páni úžasná síla.Tak něco ti řeknu chci vyzvat k souboji místní trenérku stadionu Misty.Pro naši smůlu její pokemoni jsou vodního typu,což znamená,že jsi v obrovské nevýhodě.Neboj nějak to zvládnem. teď se vrať .
Tréninkové místo - louka a hory E6ca7f10
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyMon Feb 11, 2013 5:06 pm

Electabuzzi pojď ven!Ahojky já jsem Mia tvoje nová trenérka.doufám,že mě budeš mít rád,momentálně se připravuji na zápas s Misty a ty jsi pro mě eso v rukávě,jelikož má vodní pokemony.Ale přesto se musíme nejdřív zatrénovat.(mezi vysvětlováním,šahám do kabely přehozené přes rameno,kde mám schovaný svůj tablet)Moc ráda bych tě dnes naučila elektrický míč.(obrázek mi už ukazuji jak vypadá)http://nd05.jxs.cz/220/529/878e3b6dd5_79313543_o2.png" border="0" alt=""/>
Svojí elektriku musíš soustředit do pokrčeních rukou,které budeš mít před sebou.tam by ti pomalu měla vznikat žlutá jiskřivá koule,kterou následně jednou rukou odhodíš na soupeře.Vím můj popis jak nato kapku víc kofidérní proto tu máš ten obrázek.Já bych řekla ,že bys to mohl pomalu zkusit ne??(Electabuzz vražedným pokývnutím hlavy souhlasí)To jsem ráda.Tak elektrický míč!!(žlutý pokemon s černými ornamenty na těle napřáhne ruce,a soustředí se na elektřinu ve svém těla z čeho vyjde omylem blesková rána,electabuzz je rozčílen a praští s útokem do země)
No tak nikomu to nevyjde na první pokus.Tak se nerozčiluj.Pojď to radši zkusit znova.tak elektrický míč(tak jo soustředí se na to aby předním vznikala zlatavá koule.Mezi rukami se mu ukáže mala koulička,která následně zaniká z toho důvodu,že elektrický typ byl moc nedočkaví)Ale, no tak,měl jsi to skoro na dosah.Vidíš může ti to jít ,přesto nebuď hrr a nebuď nedočkaví,zbytečně se připravíš o úspěch.Tak znova,v klidu elektrický míč!(kapku naštvaný pokemon kvůli minulému pokusu,který nevyšel jen kvůli jeho chybě se snaží soustředit.Celkem to vypadá nadějně .Mezi dlaněmi se začíná rýsovat koule.Pomalu se zvětšuje,nabírá svou optimální velikost a nakonec je vržena proti stromu.)Skvělí Electabuzzi nic lepšího jsem ani nečekala.Páni ta se ti povedlo.(elektrický typ se nemůže nabažit mé chváli)Jsi šikovný,tak pojď to ještě zkusit.Elektrický míč(tentokrát se mu útok moc nepovedl,jelikož se na to přestal soustředit)Kapku jsi to odflák nemyslíš?Ale dobře je to jiný při zápase,tak to musí vyjít.Víš co procvičíš si to proti Umbreonovi a opovaž se mu mstít za to,že tě porazil a já tě odchytla rozumíš??(pokemon mi slibuje že nic neudělá)Fajn.
Umbreone pojď ven.(před námi se objeví krásný temná typ pokemona)Ahojky holka,dlouho jsem tě netrénovala viď.Bohužel to dnes nenapravím,ale mohla by jsi nám pomoc s jedním útokem.Přidáš se k nám??(temný pokemon kýve,že ano)Fajn postavte se proti sobě asi 10 metrů vzdálenost.Tak připravení(kývnou oba)Electabuzzi elektrický míč!Umbreone Stínovou kouli!(elektrický typ vytvoří krásnou zlatavou kouli s prskající elektřinou a temný typ zas temně černou kouli s pulzy temnoty. Útoky se střetnou zlatavá koule je zničena,ale temná pokračuje dál proti Electabuzzovi)Rychle použij na obranu bleskovou ránu(ta zabere a temná koule je zničena)dobře aspoň vidíš jak byla tvá kule slabá.Umbreone skvostný výkon.Tak pojď te znova!!(tato samá verze se opakuje 2x,elekrický míč je zničem stínovou koulí a ta příjde k zániku bleskovou ránou)No,tak electabuzzi to zvládneš zničí tu kouli!!.Tak jdem na to.Elektrický míč!Stínová koule.(Jo,konečně se koule navzájem zničili a electabuzzi padá štěstím i únavou k zemi)Paráda vedli jste si oba dobře,tak si zasloužíte odpočinek.Vraťte se
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyMon Feb 11, 2013 5:19 pm

Growlithe ahojky pojď ven.Dnes se tě pokusím naučit jeden nový útok a jeden si ještě prosvičíme.Ještě pořádně nevím jak vipadá tvé odhvě kolo,což je škoda a řekla bych že by se to mělo napravit.Tak dnes tě chci naučit škrábavý útok !Tréninkové místo - louka a hory Axew_Scratch jako vždy mu obrázek ukazuji na tabletu)Tak máš ostrá drápky,to je dobře.Škrábavý útok vysvětlu je útok sám za sebe.Škrábeš protivníka co nejvíc po tváři jestli to půjde.Tak škrábni pořádně před sebe.(Growlithe škrábl jednou rukou ale nedal do toho žádnou sílu a vypadalo to spíš že chce někoho podrbat)No nevípadalo to zrovna dvakrát nejlíp.Podívej se na mně takhle to myslím(napřáhla jsem se rukou a pořádně sekla,škrábla do vzduchu)Viděl si to Growlithe ?(ohniví typ kývnul že chápe a že i pochopil styl jak na to)Paráda tak ještě jednou to ukáž ale pořádně.Nejdřív jednou tlapou pak druhou.ano?Tak teď(jo teď to bylo ono ših to mělo teď stačí aby to zvládl i na strom a bude to dokonalé)Tak teď se rozeběchneš proti stromu a škrábavý útok,jasný tak teď jdi na to.(jo pěkně se rozeběhl a skočil na strom a drápnul vší silou kůra se lehce poškodila ale né moc).Úžasné ty můj chlupáči, šlo ti to, ale ještě se musíš víc zarýt do kůry aby byl útok účinější.Tak pojď to zkusit ještě jednou.Teď škrábavý útok jako minule na ten strom(jo teď to bylo dokonalí,útok se podařilna stromu byla úžasně poškozena jak má být)Skvěle,tady máš jablko(Growlithe si ho vzal a pochutnával si na něm a pak mi dal pusinku na tvář jako poděkování)Tak jo a teď mi předveď to ohnivé kolo.(chlupatý pokemon ho bez problémů dokonale předvedl)Skvěle,tak to jsem nečekala.Ale teď už nemám čas,tak se vrať do pokeballu.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyMon Feb 11, 2013 5:36 pm

Electabuzz a Growlithe plus 3lv
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyTue Feb 12, 2013 4:55 pm

Prinplupe pojď ven!(z pokeballu vyskočí blankytně modrý pokemon)ahojky,kamaráde.Dneska je tak krásně slunný den,že jsem neodolala teď sem zavolat.(lehám si na trávu o poplácám na zem vedle mně.Což on pochopí a na chvíli si lehne)ah je tak příjemný horský vzduch.neboj se nejsi tu aby ses tu se mnou povaloval.(vysvětluji mu když už ho nebaví ležet)Především bych tě ráda naučila útok zvaný MLHA.
Tady na tabletě je obrázek.[měl by tu být odkaz ta obrázek prinplupa jak mu ze zobáku vychází mlha,jelikož mi sem odkazy nejdou vkládat,tak si to pls představte]Tak a teď vysvětlení.Musíš se soustředit svou vnitřní energii tak aby ti v zobáku vznikla mlha kterou následovně vypustíš na protivníka.vysvětlení za nic nestojí proto ti nechám předvést jeden dost podobný Mlhový útok.Je to jakási kouřová clona,ale je to na stejném principu.(proto si vezmu do ruku pokeball a vyhodím ho do vzduchu)Growlithe pojď se ukázat(chlupatý pokemon ukazuje svou radost nad tím,že může ven)Bohužel tu nebudeš dlouho chi jen aby jsi ukázal jak vypadá mlhový útok!tak teď !(chlupáč ukazuje dokonalou ukázku jak to má vypadat)Viděl si to prinplupe??(vodní typ kývne že ano a zároveň se snaží tleskat ohnivému typu jak se mu to povedlo)Chlupáči byl si skvělí ,ale promiň teď se musíš vrátit(při vracení na mě udělá taková očka rozkošná,že ještě nechce.Přesto se nenechám od měkčit)
Tak co chápeš to?Zkusíš to??(prinplup přikývl že mě chápe a že to rád zkusí)Tak fajn prinplupe mlhu teď.(prinplup vy se podařila malá dávka mlhy kterou vydechl spíš se s ní zakuckal)Dobrý,jsi v pořádku ještě párkrát tréning a budeš to umět.(prinplup mi naznačuje že je v pořádku a že udělá vše aby se tento útok naučil)Výborně,tak to zkus znova ale tentokrát se pře útokem pořádně nadechni pak vytvoř mlhu v zobáku a nakonec vydechni i mlhu.To by ti mohlo pomoc.(prinplup přikyvuje že by to mohlo vyjít)Tak fajn prinplup mlhu(jo skvěle mlha se mu povedla obklopila nás sice nebyla nic moc hustá ale bylo to stokrát lepší než předtím) Úžasné jo,jsi dobrý.Teď se naposled mlhu co nejvíc se soustřeď ať je hustší než předtím)Tak teď mlha prinplupe(jo teď to bylo podařené bylo to akorát dost silné sice si to ještě bude muset procvičit ale půjde to)Úžasný doufám že jsi hlavně pochopil.Ale přesto ještě mlhu!!(jop skvěle mlha je tak hustá,že ani nevidím prinplupa, dva metru před sebou)Dokonalost sama.Tak teď to bylo nejlepší.Tak ještě si to 2x zopakuj(jop pořád mu jde,což je bezvadné)tak já bych řekla,že by to mohlo stačit.Tak se pro dnešek už vrať.
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyTue Feb 12, 2013 5:10 pm

Axew pojď ven.Ahojky kamaráde dneska by jsme se mohly naučit hrabavý útok co ty na to?(dračí typ s velkou radostí přikyvuje,no dlouho jsem ho netrénovala)Nejdřív musíme najít nějakou měkčí půdu kde by se ti útok lépe prováděl.Jelikož jsme v horách tak to bude těžší ,ale mi to zvládneme(obcházíme různá stanoviště až jeden palouček mi přijde dobrý)Fajn taky se budem učit útok.Tak axew hrabavý útok!(silák stojí na místě a dívá se na mně že jsem mu to ještě nevysvětlila co má dělat)Ou promiň mi já zapomněla že jsem ti to vůbec neřekla jak na to.Prostě budeš hrabat do země a různě se v zemi přesouvat.Dá se říct že je to obrana i útok.Pozor ale musíš se dobře orientovat v zemi.Tak já ti předvedu jak asi budeš hrabat.(napřáhla jsem ruce a začala hrabat tak jak si to od siláka představuji a vypadá že to chápe)Skvěle,ano máš pravdu kapku se to podobá škrábavému útoku.Tak jo teď to zkus ty dostaň se pod zem a zkus se vyhrabat u mě,já si asi tak o 2 metry popjdu(axewovi se to zná legrační že to hned zvládne)Tak hrabavý útok(zelený pokemon se zavrtal pod zem a já si popošla jak jsem slíbila,pod zem se dostal dobře ani nebyl moc hluboko škoda že se vyhrabal úplně nikde jinde než jsem stála asi bude menší problém s orientací v zemi)Zlatíčko tady jsem ,kapku jsi ses ztratil.Já popošla o dva metry ale neřekla jsem ti kterým směrem.Musíme vypilovat orientaci jinak sis vedl dobře.Už budeš pod zemí tak dobře poslouchej,sluch ti nejlíp prozradí kde máš protivníka.Tak znovu požij hrabavý útok a já se zas přemístím ty dobře poslouchej.Tak hrabavý útok(skvělí teď mu to vyšlo dost se soustředil a našel mně)Jsi šikovní.Ještě "(popjdu zas někam jinam,ale teď se trefil ihned a ani to tak nervalo)Tak jo ještě 3x hrabaví útok(skvělí jeho orientace se zlepšila,ale unavil se hrabáním)Byl jsi bezvadný teď si běž odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyWed Feb 13, 2013 1:41 pm

Prinplup plus axew 3lv a prinplup a axew se vyvinuly
Návrat nahoru Goto down
Neklan
Trenér
Neklan


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 07. 02. 13
Age : 24
Location : -

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 15, 2013 8:13 am

Spearowe, potřebuju tě!
Spearow vyskočí z PokéBallu.
Ahoj Spearowe, jsem tvůj nový trenér a jmenuju se Neklan.
Co kdyby jsme si zatrénovali??
Spearow přikývne.
Tak Spearowe, použij KLOVAVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Skvělé, a použij RYCHLÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Nádhera Spearowe!
Spearow je potěšený.
Teď použij HBITÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Výborně Spearowe!
Teď tě zkusím naučit nový útok. Souhlasíš?
Spearow přikývl.
ÚTOK SE JMENUJE VZDUŠNÉ ESO !!!
Spearow kývne!
Dobře, použij VZDUŠNÉ ESO !!! (Minul)
Nevadí, znovu VZDUŠNÉ ESO !!! (Zásah)
Super Spearowe!
Pro dnešek stačí
Vrať se do PokéBllu.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 15, 2013 1:28 pm

Sperow plus 5lv
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 15, 2013 7:12 pm

Enpoleone na plac!(z přebalu vyskočí radostná enpoleon) Dneska se naučíme nový útok, který se jmenuje železné křídlo. Při tomto útoku naschromáždíš do křídel energii, které se ti rozzáří a pak tím sekneš protivníka. Dneska se mi celkem daří vysvětlovat .Jo a abych nezapomněla tady máš obrázek:
http://archives.bulbagarden.net/media/upload/8/8f/Articuno_Steel_Wing.png
Jak vidíš, energie je tam jako při klovavém útoku. Dobře nejdříve se naučíš naschromáždit si do křídel energie, tak do toho enpoleone! (enpoleon si stoupne doprostřed louky a snaží se n hromadit energii) (začínají ji pomalinku posvytovat křídla)Dej do toho více energie jako při klovavém útoku!(čista jak slyšela klovavý útok tak ho taky předvedla,pěkně ale škoda že mě nepochopila)dobrý kamaráde,ale já to myslela úplně jinak.Víš jak používáš energii na klovaví útok?(empoleon kývne)Tak tu samou energii požij na železné křídlo.Zkusíme to znova a soustřeď se ano?Tak teď železné křídlo!!(vodnímu typu se pomalu rozsvicí křídla což je dobré znamení,hele už si ustálují světlo,vypadáto že energii do křídel skvěle rozložila)Dobře a teď sekni do stromu který je za tebou!(elegantbí pokemon se otočí a přestane správně koncentrovat energii a tím jak měla zatvrzené křídla tak teď to povolilo a nebyli tak pevný,takže se kapku bouchla)hej je ti okej?nebolí tě to moc?víš co dáme si přestávku a něco pojíme(empoleon říká že to nebolela jen že jí to překvapila,když nějak ztratila správnou koncentraci,moc ráda si odpočine)Pojď pod strom,mezi tím se pokusím najít něco k snědku.Lovím v brašně a hele co mám 2 jablka.Jo hele jabka.Enpoleone chytej.(hodím jí jablko a ona bez větších problémů chytne)bezva tak pojde si pochutnat(po 15 minutách)Tak máme snědeno takže čas ještě pořádně vypilovat železné křídlo.(empoleon souhlasně kývá)Tak pojďme na to železné křídlo a až budeš útočit nezapomeň energii rovnoměrně rozkládat,by se nestalo jako před tim!(enpoleon vytvořil pěkné železné křídlo a bez problémů uhodila do stromu kterému sedřela kůru)Bezva vyšlo to a teď chvíli bouchej železným křídlem do stromu aby sis nacvičila jak s tím bouchat nepřítele!Budu ti měřit 1 minutu!(empoloen má co dělat aby to minutku vydržel)to stačí šlo ti to teď se vrať
Návrat nahoru Goto down
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 15, 2013 7:50 pm

Fraxure pojď ve!!(z pokeballu vyskočí dračí typ)Jsem moc ráda,že se vyvinul.Tak dneska si procvičíme útoky.
Tak šablový tanec (byl takový zpomalený,neměl vůbec žádný šmrnc)Ale no tak, Fraxure.Vždyť to umíš mnohem líp.Tak znova šablový tanec!(pořád pomalý,ale aspoň to kapku vypadalo)No tak to musíme vzít od jinuť.
Začneme rychlým útokem.(tak fajn bylo to pomalý)Tak se snaž, seš pomalý .Znova rychlý útok(tak jo tentokrát se snažil,přesto to nejlepší nebylo)Tak znova!(dobrý).Ještě ty to zvládne.(fajn).Znova,ty to zvládneš.(konečně to bylo ono)Skvěle.Teď bude lepší i ten první útok.
Tak šablový tanec!(jop byl lepší,mohl být elegantnější )Ještě a teď do toho zkus dát svou rychlost!šablový tanec(Skvěle rychlost se zlepšila)Znova opakuj to!(perfektní)
Škrábavý útok o strom(pěkný rýhy se tam rýsují na kůře)Nepřestávej s útokem!(používá útok tak dlouho dokud na stromě nezůstala kůra)Skvěle tak to by jsme měli.Jdeme dál!
Dračí hněv!(tak fajn,upřímně bylo to odfláklé ani obrys draka se na modrošedém paprsku moc nerýsoval)Fraxure umíš to mnohem líp,tak se snaž.Dračí hněv(no už to vypadalo líp)Odflakuješ to.No tak ono se jen tak nejmenuje dračí hněv.Hněvej se.Rozčil se!!A znova.(fajn asi jsem ho kapku vytočila a asi to bylo dobře.Konečně to vypadá jak má)Skvěle.Jde ti to je,jen tak dál.
kousavý útok!(jop to mu jde)Skvěle ještě 2x.(bez problému)Šikulda jsi moc ti to jde(pýchou může omdlít)
Dračí meteor!(tak jo jeden letící kámen mě málem lajzl do hlavy)Dobře tohle ti jde a už to zkoušet nebudem,nebo špatně dopadnu.
Tak a poslední je hrabavý útok.(tak jo teď mě dostal,vynořil se těsně přede mnou )Moc jsi šikovný,ještě jednou(skvěle pěkně se rozpohyboval a jde to raz dva)
Fajn moc jsi úžasný,ale teď si pojď odpočinout.Tak se vrať do pokeballu
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySat Feb 16, 2013 7:08 am

Empoleon a fraxure plus 4lv
Návrat nahoru Goto down
Chilli
Trenér
Chilli


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 02. 13
Age : 24

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySat Feb 16, 2013 8:26 pm

Pikachu, volím si tebe!
Pikachu udělej Bleskový útok!
seš dobrej
a udělej Vražení! a ještě Elektrickou kouly!
výborně Pikachu""
a udělej Prudký útok! a Rychlý útok!
seš dobrej Pikachu!
Smile
Teď tě neučim nový útok!
chceš? Pikachu kývne.
Pikachu udělej Bleskovou ránu!
ještě ti to moc nejde!
znovu Bleskovkou ránu!
a ještě jednou Bleskovou ránu!
jo seš dobrej Pikachu!
ale ještě udělej Bleskovou ránu!
výborně
vrat se do pokéballu.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySun Feb 17, 2013 6:58 am

Pikachu ješte nejde Blesková rána ale plus 5lv
Návrat nahoru Goto down
KrutýVládce
Trenér
KrutýVládce


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyMon Feb 18, 2013 3:41 pm

Turtwigu volím si tebe!
použij listovou břitvu!! jóó a teď Spevnění!
a sluneční paprsek! a ted Travni uzel!
pekne Turtwigu!
ted použij ochranný útok!
pekne!
Embarassed
ted te naucim novy utok!
použij Nárazový útok!
moc pekny ale jeste jednou Nárazový útok! a jeste Nárazový útok!
ještě musí byt silejsi
použij Nárazový útok!
vrat se do pokéballu.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyMon Feb 18, 2013 4:43 pm

Turtwig se zatím nenaučil Náraz ale plus 5lv
Návrat nahoru Goto down
Neklan
Trenér
Neklan


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 07. 02. 13
Age : 24
Location : -

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyThu Feb 21, 2013 4:04 pm

Spearowe, leť!
Spearow vyskočí z PokéBallu.
Ahoj Spearowe, jsi připravený na trénink?
Spearow šťastně přikývl.
Spearowe použij HBITÝ ÚTOK !!! (Zásah)
A teď použij RYCHLÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Skvělé Spearowe!
Teď použij KLOVAVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
a VZDUŠNÉ ESO !!! (Zásah)
Výborně Spearowe!
Teď si zkusíš svůj nový útok!
Použij KŘÍDLOVÝ ÚTOK !!! (Minul)
znovu KŘÍDLOVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Super Spearowe!
Použij znovu KŘÍDLOVÝ ÚTOK !!! (Zásah)
Nádherra...
Pro dnešek stačí.
Vrať se do PokéBallu.

Vrať se do PokéBallu. Smile
imagesCAUNAVZZ[/img]
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptyFri Feb 22, 2013 7:49 pm

Spearow plus 8lv
Návrat nahoru Goto down
Chilli
Trenér
Chilli


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 02. 13
Age : 24

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySat Feb 23, 2013 4:25 pm

Zoruo pojď ven!
udělej Ničivý útok na tu skálu!
udělej Stínovou kouly!
udělej Prudký útok!
Zoruo naucime se novy útok!
Zoruo udělej Dračí ránu!
eště ti to moc nejde! udělej Dračí ránu!
znovu Dračí ránu! Dračí ránu!
už ti to de Zoruo!
ještě Dračí ránu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vrať se do pokéballu, jsi dobrej
Návrat nahoru Goto down
Chilli
Trenér
Chilli


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 02. 13
Age : 24

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySat Feb 23, 2013 4:25 pm

Zoruo pojď ven!
udělej Ničivý útok na tu skálu!
udělej Stínovou kouly!
udělej Prudký útok!
Zoruo naucime se novy útok!
Zoruo udělej Dračí ránu!
eště ti to moc nejde! udělej Dračí ránu!
znovu Dračí ránu! Dračí ránu!
už ti to de Zoruo!
ještě Dračí ránu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vrať se do pokéballu, jsi dobrej
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory EmptySun Mar 10, 2013 8:12 am

Zorua plus 2lv a Drači rána je pripsána
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové místo - louka a hory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové místo - louka a hory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréninkové místo - louka
» Tréninkové místo - les
» Tréninkové místo - řeka
» Tréninkové místo - cesta
» Tréninkové místo - jezero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokémon game :: Pokémon game :: Indigová liga :: Tréninkové místa-
Přejdi na: