Pokémon game
Pokémon game
Pokémon game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Laboratoř profesora Oaka

Goto down 
+3
Admin1
Yvain
Admin
7 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyThu Feb 07, 2013 4:36 pm

Laboratoř profesora Oaka Labora10
Každý začínající trenér musí navštívit profesora Oaka, aby si mohl vybrat svého prvního pokémona.
Hodně štěstí při vybírání!
Laboratoř profesora Oaka Oak
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyThu Feb 07, 2013 6:57 pm

U profesora jsou k dispozici tito pokémoni:
Laboratoř profesora Oaka Charmander Laboratoř profesora Oaka Bulbasaur Laboratoř profesora Oaka Horsea Laboratoř profesora Oaka Zubat


Naposledy upravil Admin dne Sun Feb 10, 2013 7:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com
Yvain
Trenér
Yvain


Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 12. 11. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyThu Feb 07, 2013 7:31 pm

Celá nedočkavá přišla za profesorem. Dneska oslavila své desáté narozeniny a jako každý trenér mohla začít svou cestu a splnit si sen stát se nejlepší trenérem pokémonů.
Doslova vpadla do profesorovy kanceláře. "Profesore! Profesore!" zakřičela. Předklonila se, musela se vydýchat. "Jsem připravena na svoji cestu! Jako svého prvního pokémona si chci vybrat vulpixe!"
Čekala až jí profesor pokémona předá.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyThu Feb 07, 2013 8:20 pm

Yvain získala jako svého prvního pokémona LV. 6 Vulpixe.
Návrat nahoru Goto down
Yvain
Trenér
Yvain


Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 12. 11. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyFri Feb 08, 2013 11:41 am

S jiskřičkami v očích si od profesora vzala pokéball s jejím prvním pokémonem a pokédex. Pak dostala další prázdné pokébally se slovy: "Můžeš mít u sebe jen šest pokémonů."
Horlivě přikyvovala a rozeběhla se ven. Začala svou cestu trenérky pokémonů!
Návrat nahoru Goto down
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptySun Feb 10, 2013 7:47 pm

Moje cesta začíná těžkým rozhodnutím. Kterého pokémona si vyberu. Cestou jsem přemýšlela jakého si vybrat. Vůbec jsem neměla ponětí. Určitě všichni jsou skvělí. Vešla jsem do profesorovi kanceláře. Po vřelém přivýtání mi představil všechny pokémony. Dlouho jsem se rozhodovala. Nakonec se rozhodla. "Pane profesore, vzala bych si Charmandera. Bude můj první společník." Počkala jsem, jestli ho můžu dostat.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyMon Feb 11, 2013 7:04 pm

Layla dostala svého prvního pokémona Charmandera. K tomu dostala i pokédex a pár pokéballů.
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com
Layla
Trenér
Layla


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 02. 13

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyTue Feb 12, 2013 1:10 pm

Všechno jsem si pobrala. Uložila do batohu. Pokébaly jsem si připnula k pásku, který byl speciálně vyrobený a vyrazila na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Dena92

Dena92


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 02. 13

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptySun Feb 17, 2013 11:07 am

Když sem se ráno vzbudila,hned sem se vydala k porfesorovi.Rozloučila sem se s rodiči a šla do jeho laboratoře.,,Dobrý den" řekl sem.,,Dobrý den,jaký bude tvůj první pokémon?" zeptal se profesor.Chvíli sem se rozmíšlela.,,Je to těžké ale zvolím si Charmandera."
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptySun Feb 17, 2013 11:10 am

Profesor ti dal Charmadruv pokéball a vyrazili ste na stadión Cínového mesta
Návrat nahoru Goto down
Jeilin

Jeilin


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 02. 13

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyWed Feb 20, 2013 9:36 am

Já du konečně do laboratoře tam si vyberu svého prvního pokémona.Dobrý den já bych chtěla Horsea.
Návrat nahoru Goto down
Admin1
Admin
Admin1


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 27. 12. 11

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptyWed Feb 20, 2013 8:59 pm

Sebrala sis svého pokémona a vyrazila na cestu.
Návrat nahoru Goto down
matesia50




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 01. 04. 13

Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka EmptySun Apr 07, 2013 12:47 pm

Ráno jsem vstal a vzpomněl jsem si že dnes je den kdy mohu konečně vyrazit a stát se nejlepším koordinátorem.Tak jsem šel za panem profesorem Oakem.On mi dal na výběr říkal že mu schází jen zubat a bulbasaur.Tak jsem si vybral zubata dostal jsem zubatův pokeball a dostal jsem pokédex a 5dalších pokeballu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laboratoř profesora Oaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laboratoř profesora Oaka   Laboratoř profesora Oaka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laboratoř profesora Oaka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokémon game :: Pokémon game :: Indigová liga-
Přejdi na: