Pokémon game
Pokémon game
Pokémon game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréninkové místo - louka a hory

Goto down 
+3
Admin2
Mia eldorado
Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 30. 10. 11

Tréninkové místo - louka a hory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory - Stránka 2 EmptyThu Feb 07, 2013 1:41 pm

First topic message reminder :

Tréninkové místo - louka a hory - Stránka 2 Cesta410


Naposledy upravil Admin dne Sun Feb 10, 2013 8:31 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pokemongame.forumczech.com

AutorZpráva
Mia eldorado
Trenér
Mia eldorado


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 02. 13

Tréninkové místo - louka a hory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místo - louka a hory   Tréninkové místo - louka a hory - Stránka 2 EmptyWed Mar 27, 2013 5:29 pm

Growlithe pojď ven!(ohnivý ty vyskočí ven z pokeballu)Ahoj Growlithe,tak mně napadlo jestli se nechceš naučit nějaký nový útok?( Growlithe šťastně kývl hlavou, že ano.Konečně jsem prý dostala dobrý nápad)Tak fajn,tenhle útok je docela lehký a tak doufám že ho zvládneš.Útok se jmenuje Rychlý útok.Patří mezi ty základní a já jsem si všimla, že zrovna tento neovládáš a napadlo mě,že by bylo dobré kdyby ses ho naučil (říkám a přitom hrabu ve své tašce přehozená přes rameno.Za chvíli z ní vytahuju tablet a začnu Growlithemu ukazovat obrázky : http://nd05.jxs.cz/234/536/b7e51f11e4_83024856_o2.png, http://archives.bulbagarden.net/media/upload/f/f5/Juniper_Accelgor_Quick_Attack.png
Tak co, víš jak asi útok má vypadat?? Aspoň teoreticky Very Happy.( Growlithe kývne, že asi má potuchu jak to vypadá)Fajn, tak to zkusíš,trik spočívá v tom, že se snažíš co nejrychleji běžet.Musíš si věřit!!Tak jo jdeš to zkusit.? (Growlithe bafne že jo,já se na něj povzbudivě usměju)Rychlý útok!( Growlithe se rozeběhne jenže do cesty se mu přimotá kamínek a on zakopavá a padá na čumák) Growlithe, jsi v pohodě??Ukaž mi čumák.( naštěstí se mu nic nestalo je na nim měl prach a kapku sedřený,ale krev netekla. Namočila jsem kapesník ve vodě a očistila malou pohmožděninu)Tak už je to dobré a zkusíme to znova, ale tentokrát si dívej na cestu .Tak rychlý útok!(jop teď to bylo dobré, sice pomalý ale přesto.Ta rychlost se dá vypilovat, hlavně že ví jak na to)Dobře pointu jsi pochytil,ale ta rychlost by chtěla zlešit.Mám nápad ukážu ti jak to má vypadat.Umbreone pojď ven!(z pokebllu vyskočí můj milovaný temný typ) Ahojky zlatíčko.Dnes nebudeš trénovat.Jen tady Growlithe ukážeš rychlý útok dobře?(pokemon kývne,že bez problému a čeká jen kdy jí dám pokyn) Growlithe dívej se.Tak rychlý útok!!(paráda umbreon za sebou zanechal jen lesklou čáru,byl rychlý ) Skvěle, moc dobře. Tak takhle to má být.Tak Growlithe tak ty!(teda, přišlo mi,že to bylo pomalejší ještě víc než před tím) Víš co??Uděláme to formou soutěže.(vezmu do ruky klacek a udělám s ním rýhu do země.Asi o 200 metrů udělám druhou rýhu)Tak tady je star a tam cíl.Stoupněte si na začáteční čáru.Až řeknu Rychlý útok vyrazíte a budete se snažit co nejrychleji dostat do cíle.Chápem?(pokémoni součastně kývnou)Tak připravit a rychlý útok!(vystartovali, temný typ vítězí ale ohnivý typ se zrychluje snaží se dohonit soupeře)Skvěle moc dobře oba dva.Tak otočte se a zas od začátku.Rychlý útok(Takto se to opakovalo několikrát a Growlithe pomalu dotahoval velký náskok na Umbreona)Úžasný.Teď si pojďte odpočinout a já vám něco dobrého.(Oba dva se jdou lehnout na sluníčko.Já vytahuju z batohu 3 jablka. Každému jedno dám a oni si na nich začnou pochutnávat)Jak vidím snědeno. Zkusíme to ještě jednou.Tak a rychlý útok!(Umbreon vyhrál ale Growlithe se o moc zlepšil)Řekla bych,že to prodnešek stačí tak se vrať te
Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové místo - louka a hory
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tréninkové místo - louka
» Tréninkové místo - les
» Tréninkové místo - jezero
» Tréninkové místo - řeka
» Tréninkové místo - cesta

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokémon game :: Pokémon game :: Indigová liga :: Tréninkové místa-
Přejdi na: